Basen foliowany

Membrana basenowa została stworzona jako alternatywa do basenów mozaikowanych / płytkowanych. Membrany nadają się do każdego kształtu basenu, do każdej wielkości i formy.

Basen polipropylenowy

Baseny polipropylenowe to połączenie zalet basenów tradycyjnych, betonowych wraz z zaletami gotowej niecki, dostarczanej bezpośrednio na miejsce, a której montaż i instalacja zajmuje zaledwie klika dni.

Basen ze stali nierdzewnej

Estetyka i design basenów ze stali nierdzewnej zadowoli nawet najbardziej wymagające osoby. Każdy basen jest zaprojektowany na podstawie indywidualnych potrzeb i preferencji.

Baseny TILESTONE

Wykonujemy baseny wyłożone płytkami (mozaika, marmur, kamień) bez ryzyka wycieku. Nasza technologia produkcji kompozytów umożliwia uzyskanie stuprocentowej wodoszczelnego basenu

Baseny ceramiczne

Baseny betonowe najczęściej wyłożone są hiszpańską mozaiką szklaną Ezzari, spiekiem kwarcowym lub innym materiałem ceramicznym.

Wanny SPA i swim SPA

Wanna SPA z hydromasażem to gwarancja odpoczynku na najwyższym poziomie. Oderwij się od trosk i pozwól sobie na długą, relaksującą kąpiel w komfortowej, przestronnej wannie z funkcją hydromasażu.

Wanna Swim SPA, to połączenie basenu  z przeciwprądem do pływania z wanną SPA, w której możemy relaksować się korzystając z masażu wodno-powietrznego

Baseny Compass

Baseny kompzytowo-ceramiczne to gotowe rozwiązenie na basen w ogrodzie z 40 letnią gwarancją na trwałość konstrukcji.

zadaszenie

Zadaszenia

Wykorzystaj swój basen w pełni. Bardziej wydajnie, taniej i bez względu na pogodę. Szeroka gama kształtów i wariantów kolorystycznych zapewnia, że przykrycie basenu doskonale komponuje się z Twoim ogrodem i twoim gustem.

O FIRMIE

Zaufaj Profesjonalistom

 

Marka AF-M – baseny zajmuje się projektowaniem, budową basenów domowych. Bazuje na sprawdzonych rozwiązaniach i doświadczeniu zdobytym w firmie będącej liderem austriackiego rynku basenów. Celem nadrzędnym jest zadowolenie klienta i dopasowanie oferty do jego potrzeb i oczekiwań. Doradzamy jakiego typu basen najlepiej wypełni przestrzeń domu lub ogrodu. W swojej ofercie mamy baseny ze stali nierdzewnej, ceramiczne, polipropylenowe uznanych światowych producentów, występujące zarówno w wersji na wymiar jak i gotowych w opcji dostawy jako jeden element.

Baseny gotowe dostarczane w całości zarówno stalowe, ceramiczne czy polipropylenowe mają ograniczania wymiarowe.

Odwiedź również

KiM Company, to firma, która bazuje na ponad 13-letnim doświadczeniu w branży basenowej, SPA&Wellnes oraz budowlanej, zdobytym w najlepszych firmach w swoich branżach

Marka KiM – domy zajmuje się projektowaniem, budową i wykończeniem domów jednorodzinnych.

Zajmujemy się także nadzorem inwestorskim, czyli przejmujemy cały stres inwestora w zamian za wynagrodzenie, które nie przewyższa wartością, możliwych do popełnienia błędów gdy budowa prowadzona jest bez doświadczenia. Ta usługa to też możliwy zakup materiałów i usług po niższych stawkach z racji wieloletniej współpracy z hurtowniami oraz wykonawcami.

Dane kontaktowe

KiM Company Domy i Baseny

Formularz kontaktowy

Skontaktujemy się z Tobą w celu darmowej wyceny    Korzystając z formularza zgadzam się na przechowywanie i przetwarzanie moich danych w witrynie.